Märtsi kokkuvõte

05.03 Estonia Resort Hotel & Spas toimus Pärnumaa Spordiliidu eestvedamisel turunduskoolitus "Kuidas olla nähtav". Rõõm oli näha ehedaid praktikaid, värvikaid mõtteid, huvitavaid lahendusi.

18.03 Avaldus dokumentaalfilm vabalt nähtavaks "Turnides Ellu"

23.03 Striidikooli inimesed läbisid Eesti Kalisteenika ja Tänavaspordi Liidu jõuvastupidavuse koolituse.

28.03 Bronec käis Lihula kooli 9. klassile tutvustamas kalisteenikasporti

28.03 Käisime Tantsuolümpia võistlustel 11 etteastega, autoriks Kätry-Lisette Kuusik, treenerid Erik Naissaar ja Kätry-Lisette Kuusik:

• Kuradi Hark - Kristella Mariie Rapp

• Raya - Helisa Kivi

• Run the World - Mariel Pütsep

• Politsei - Lore-Andra Raud

• Jalgpallur - Kärt Lääts - Noored akrobaatika soolo 5. koht

• Avatar - Carla Fontana - Noored akrobaatika soolo 3. koht

• ABBA - Kristella Mariie Rapp, Mariel Pütsep, Amanda Silm, Janne Altmets - Noored akro väike grupp 2. koht

• Nõiamoor - Kirke Kalaus

• Rokkar - Kirgit Lääts

• Elastiknaine - Elli-Marii Hindreus

28.03 Ott Kiivikas sai valmis menuki "Targalt toitumise ja treenimise käsiraamat" uue täiendatud versiooniga. Kokku on uues raamatus 416 lk. trenni ja toitumisalast harivat infot.

Uues versioonis on sellised uued osad nagu: Välijõusaali treeningud ja trennikavad, Fitness Challenge kontseptsioon ja metoodika kuidas treenida, Kalisteenika trenniplaanid ja väljund, Crossfit kontseptsioon ja trennikavad. Iga osa on kirjutanud oma ala spetsialist Siim Kelner René Laane Erik Naissaar Priit Meier ja uuenenud on ka toitumiskavad.

Raamat on saadaval Striidikoolis 5. aprillist hinnaga 24.90€