top of page
9C0A5894.jpg

TUNNIPLAAN 2023/24

A GRUPP 7-11 AASTASED
B GRUPP 12-17 AASTASED

TREENINGU KESTVUS 60min, KOOLIEELIKUTEL 40min, TAMMSAARE LASTEAIAS 30min

KALISTEENIKA

AKROBAATILINE

TEISIPÄEV

BRONEC JAANI   14:30   A GRUPP (STUUDIO)

BRONEC JAANI   15:30   B GRUPP (STUUDIO)

KOLMAPÄEV

BRONEC JAANI   14:30   A GRUPP (STUUDIO)

BRONEC JAANI   15:30   B GRUPP (STUUDIO)

KALISTEENIKA

FUNKTSIONAALTREENING

ESMASPÄEV
LAURI REPPO   14:30   A GRUPP (STUUDIO)
LAURI REPPO   15:30   B GRUPP (STUUDIO)
TEISIPÄEV

BRONEC JAANI   16:40   A GRUPP (STUUDIO)

BRONEC JAANI   19:00   B GRUPP (STUUDIO)

KOLMAPÄEV

BRONEC JAANI   16:40   A GRUPP (STUUDIO)

BRONEC JAANI   18:30   B GRUPP (KERGEJÕUSTIKU HALL)

NELJAPÄEV

MARITE MAAS   15:30   A GRUPP (STUUDIO)

MARITE MAAS   16:30   B GRUPP (STUUDIO)

REEDE

LAURI REPPO   14:30   A & B GRUPP (STUUDIO)
LAURI REPPO   16:40   VÕISTLUSGRUPP (STUUDIO) KUTSE PÕHISELT

KOOLIEELIKUTELE

(2,5-6 AASTASED)

ESMASPÄEV
ERIK NAISSAAR   17:50  AKROBAATILINE(STUUDIO)

ERIK NAISSAAR   18:40  AKROBAATILINE(STUUDIO)
TEISIPÄEV

ERIK NAISSAAR   17:50   VÕIMLEMINE (STUUDIO)

KOLMAPÄEV
ERIK NAISSAAR   17:50  AKROBAATILINE (STUUDIO)
 

NELJAPÄEV

ERIK NAISSAAR   17:50  VÕIMLEMINE (STUUDIO)

ERIK NAISSAAR   18:45  VÕIMLEMINE (STUUDIO)

REEDE

ERIK NAISSAAR   17:50  VÕIMLEMINE (STUUDIO)
ERIK NAISSAAR   18:45
  VÕIMLEMINE (STUUDIO)

SOOVITUSLIK KÄIA 2X NÄDALAS

AKROBAATIKA

ESMASPÄEV
ERIK NAISSAAR 16:40   A & B GRUPP (STUUDIO)
KOLMAPÄEV

KÄTRY-LISETTE KUUSIK 15:30   B GRUPP (STUUDIO)
NELJAPÄEV
ERIK NAISSAAR 14:45   A GRUPP (STUUDIO)

LASTE FITNESS

TEISIPÄEV

ERIK NAISSAAR   14:30   VÕHM (BATUUDIKESKUS UP)
KOLMAPÄEV
KÄTRY-LISETTE KUUSIK
   16:40   AKROBAATIKA (STUUDIO)

REEDE
ERIK NAISSAAR   15:30   POOSID + JÕUD (STUUDIO)

UULU KULTUURI- JA SPORDIKESKUS

ESMASPÄEV
ERIK NAISSAAR 14:20   AKROBAATIKA (PEEGELSAAL)
KOLMAPÄEV
ERIK NAISSAAR   14:20   KALISTEENIKA (LAVA)
ERIK NAISSAAR
   15:20   KALISTEENIKA (LAVA)

TÄISKASVANUTE KALISTEENIKA

TEISIPÄEV
LAURI REPPO   09:00   FUNKTSIONAALTREENING (STUUDIO)

KOLMAPÄEV

LAURI REPPO   20:30   FUNKTSIONAALTREENING (STUUDIO)

NELJAPÄEV

LAURI REPPO   20:30   FUNKTSIONAALTREENING (STUUDIO)
REEDE
LAURI REPPO   09:00   FUNKTSIONAALTREENING (STUUDIO)

LAURI REPPO   20:10   FUNKTSIONAALTREENING (STUUDIO)

SOOVITUSLIK KÄIA 2X NÄDALAS 

TAMMSAARE LASTEAED

TEISIPÄEV
ERIK NAISSAAR   17:00   VÕIMLEMINE 3-6 AASTASED (EESTI KEELES)

TÕSTAMAA

TEISIPÄEV

LAURI REPPO   15:30   KALISTEENIKA FUNKTSIONAALTREENING ALGKLASSIDELE (RAHVAMAJA)

LAURI REPPO   16:40   KOOLIEELIKUTE VÕIMLEMINE (LASTEAED)

LAURI REPPO   17:30   KALISTEENIKA FUNKTSIONAALTREENING PÕHIKOOLILE (RAHVAMAJA)

YIN JOOGA

ESMASPÄEV
KRISTEL RÄÄK 19:30

KOLMAPÄEV
KRISTEL RÄÄK 19:10

bottom of page